Strona główna

Rozpoczęliśmy działalność w 1996 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku reklamowym. Nasze biuro i pracownia w Nowym Dworze Mazowieckim specjalizuje się w druku wielkoformatowym i druku cyfrowym niskonakładowym, projektowaniu graficznym DTP, fotografii reklamowej, reklamie zewnętrznej i druku offsetowym.

Oferujemy kompleksową obsługę – począwszy od pomysłu, poprzez wykonanie zdjęć i projekt graficzny do gotowego produktu. Nasi stali Klienci cenią w szczególności naszą solidność, jakość i terminowość, jak również druk na specjalistycznych, niszowych materiałach, które ciężko znaleźć w ofertach innych firm.

Głęboki nacisk kładziemy na zadowolenie naszych Klientów, co staramy się realizować stawiając na najwyższą jakość naszych usług i korzystne ceny.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów 785 85 66 44 i 607 723 857 lub mailowo pod adresem: grafika@home.pl.

Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

DRUKARNIA I AGENCJA REKLAMY, DRUK WIELKOFORMATOWY SOLVENTOWY ORAZ UV, DRUK CYFROWY NISKONAKŁADOWY, DRUK OFFSETOWY, PROJEKTY GRAFICZNE, SYSTEMY PREZENTACYJNE