Ścianki REKLAMOWE

Ścianki reklamowe to powszechnie znane i cenione systemy promocji wizualnej. Dają one jednocześnie możliwość szybkiej zmiany treści – wystarczy nowy wydruk, a aluminiową ramę możesz wykorzystać wielokrotnie. Drukowana grafika może być wymieniana w zależności od Twoich potrzeb. Taki stojak reklamowy będzie uniwersalny i posłuży Ci z pewnością na niejednej imprezie branżowej.

Nasze ścianki reklamowe doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju konferencjach czy akcjach promocyjnych, służą także jako ścianki do zdjęć. Standy reklamowe natomiast doskonale sprawdzą się jako stand ekspozycyjny czy stand na targi – nie musisz zastanawiać się nad tym jak złożyć stand lub ściankę, bo postawienie ich jest banalnie proste. System POP-UP zapewnia łatwość składania i rozkładania ścianki czy standu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne ścianki reklamowe i stojaki na imprezy plenerowe. Posiadamy ścianki i standy dwustronne oraz jednostronne. Mają one różne wymiary więc można prosto dobrać rozmiar pod swoje potrzeby!

Zarówno ścianki reklamowe jak i standy, które wykonujemy są bardzo stabilne i trwałe, a lekka konstrukcja ułatwia transport Twojej reklamy wizualnej. Postaw na systemy wystawiennicze, które zapewnią Ci swobodę i wykorzystasz je gdziekolwiek chcesz, a przy tym będą bardzo dobrej jakości.

DRUKARNIA I AGENCJA REKLAMY, DRUK WIELKOFORMATOWY SOLVENTOWY ORAZ UV, DRUK CYFROWY NISKONAKŁADOWY, DRUK OFFSETOWY, PROJEKTY GRAFICZNE, SYSTEMY PREZENTACYJNE