FIZELINOWE

Tapety na podkładzie fizelinowym są bardzo trwałym sposobem dekoracji wnętrz. To winylowa tapeta o kilku różnych strukturach (np. gładka, piasek, drobny piasek, skóra, płótno, płomienie) na bazie flizeliny przeznaczona do druku solwentowego, eco-solwentowego, UV i lateksowego, stworzona na potrzeby wysokojakościowych wydruków wielkoformatowych. Z uwagi na dużą ilość struktur polecamy zapoznać się z aktualnymi wzornikami dostępnymi w naszym biurze i pracowni, a poniższe zdjęcia traktować wyłącznie poglądowo.


Fototapeta z uwagi na jej grubość jest mniej wrażliwa na nierówności podłoża i pozwala je dużo lepiej zamaskować niż np. tapeta papierowa.
Materiał daje praktycznie nieograniczone możliwości w dziedzinie aranżacji oraz dekorowania wnętrz zarówno prywatnych mieszkań oraz domów, jak i komercyjnych powierzchni takich jak galerie handlowe, hotele, restauracje oraz biura. Może być z powodzeniem stosowany to tworzenia różnego rodzaju kolorowych tapet, fototapet i aplikacji ściennych.
Tapeta może być również wykorzystywana do tworzenia aplikacji promocyjnych oraz eventów.
Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły i niebanalny wygląd.

MateriałCena
Fototapeta na podkładzie fizelinowym 350 g/m² od 99 zł/m²
Montaż (naklejanie)45 zł/m²

Papier występuje w szerokościach 106, 137 i 152 cm.
Minimalna wielkość zamówienia 5 m².
Papier naklejany przy użyciu standardowych klejów do tapet papierowych wg. wytycznych producenta.

Ceny netto – należy doliczyć 23% podatku VAT.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

DRUKARNIA I AGENCJA REKLAMY, DRUK WIELKOFORMATOWY SOLVENTOWY ORAZ UV, DRUK CYFROWY NISKONAKŁADOWY, DRUK OFFSETOWY, PROJEKTY GRAFICZNE, SYSTEMY PREZENTACYJNE