Ramki podświetlane LED

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu nowoczesną linię produktów – ultracienkie ramki podświetlane diodami LED. Obudowa wykonana jest z zatrzaskowych aluminiowych ram typu OWZ (Otwórz Włóż Zamknij). Zastosowanie LED jako źródła światła i ram OWZ daje następujące korzyści w porównaniu z tradycyjnymi kasetonami świetlówkowymi:
  • OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII - dochodząca do 80 %. Konkretny przykład: używając jedną ramkę LED wielkości B1 przez 1 miesiąc po 16 h na dobę, przy aktualnej cenie 0,80 zł / kWh, zapłacimy za zużycie prądu 50 zł netto mniej.
  • OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA I WAGI - tradycyjne kasetony mają grubość 80-120 mm, ramki diodowe 26-38 mm.
  • TRWAŁOŚĆ - świetlówki przepalają się po 10 000 h, diody świecą aż 90 000 h.
  • PROSTOTA OBSŁUGI – założenie lub wymiana grafiki (drukowanej na sztywnej folii backlite 200 g/m2) zajmuje kilkanaście sekund, nie wymaga żadnego wysiłku, narzędzi ani wiedzy technicznej w przeciwieństwie do kasetonu świetlówkowego.
Dodatkową zaletą naszych ramek jest wykorzystanie w nich panelu akrylowego do rozprowadzenia światła. Daje to przewagę nad podświetlaniem bezpośrednio świetlówkami, gdyż na obrazie nie powstaje efekt jasno - ciemnych pasów. Nasze panele są laserowo grawerowane i mają unikalne, chronione patentem rozwiązanie opracowane przez jednego ze współwłaścicieli (naukowca - doktora optoelektryki) firmy, która je dostarcza. Polega ono na tym, że panel nie jest frezowany standardowo "w kratkę", lecz w kropki o gęstości zwiększającej się w kierunku środka. Pozwala to na uzyskanie wyższej jasności i wyjątkowej równomierności rozprowadzenia światła (minimum 90%, metodą w kratkę maximum 85 %). Wszystkie oferowane przez nas ramki mają znak bezpieczeństwa CE.